SWING ME BABY | Struny dětem
Menu

SWING ME BABY

Koncert
Malá scéna
4-6 let
25. března 2023
11:30 - 12:15 45 minut
250 Kč Vyprodáno / možnost pořadníku

Interaktivní (rozhoupaný) koncert, Kateřina Steinerová

Užijte si swingové melodie a houpání v rytmu pro radost se svými předškoláčky v útulném prostředí Malé scény divadla Minor. Československé i americké swingovky v podání Kateřiny Steinerové za kytarového doprovodu Martina Adamovského protkané stepařskými a sólo swingovými tanečními prvky nabízejí skvělý retro zážitek. Chuť vyzkoušet si taneční kroky je více než vítána!

 

Kateřina Steinerová je herečka, zpěvačka a tanečnice. V divadle Minor ji můžete vidět v pohádce Polní žínka Evelínka, působí také v Divadle Radka Brzobohatého v muzikálové parodii 50 odstínů! nebo v pohádce Čarodějnice Bordelína. Ve hře Zavřete oči, swing přichází… hraje svou nejoblíbenější dvojroli Adiny Mandlové a Lídy Baarové. Osm let hrála v muzikálech Divadla Kalich (Pomáda, Osmý světadíl, Krysař, Tajemství ad.). Se svou kapelou Her Swing Boys natočila album I love Peggy Lee, se kterým koncertuje nejen po České republice. Swingové tance učí ve svém tanečním studiu SWING ME BABY!

Příležitostně ji lze také vidět v seriálech a ráda připravuje choreografie pro reklamy (např. Nescafé, Hašlerky, T-Mobile) i divadelní představení (EXPOp 1967, Swingujeme, rejdíme, Zpívání v dešti či Meda). 

Martin Adamovský je absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze, obor jazzová kytara. Žije v Plzni, kde spolupracuje s řadou místních hudebníků napříč žánry a působí též v Divadle Josefa Kajetána Tyla jako jeden z kytaristů v muzikálovém oddělení. Kromě hudby se živí jako provozní meteorolog Českého hydrometeorologického ústavu se speciálním zaměřením na bouřky a nebezpečné jevy s nimi spojené. Už téměř tři roky jej můžete také vídat jako „počasáře“ na obrazovkách CNN Prima News.

Zobrazit více »

Zápis na pořadník

Jméno

E-mail

Událost

Odeslat