
ZÁ-TO-PEK! ... A TAK JSEM BĚŽEL
18:00 - 20:00 120 min. včetně přestávky
7-9 let, 10+

VELKÉ BUBENDO
10:00 - 10:45 45 minut
4-6 let

VELKÉ BUBENDO
11:30 - 12:15 45 minut
4-6 let
Vedou Jan Hrovatitsch a Matěj Šíma
Pozor, pozor! Letošní bubnování bude jiné, než kdy jindy! S bubeníky-dobrodruhy Honzou Hrovatitschem a Matějem Šímou se budeš od samého začátku workshopu podílet na přípravě hudebně-vokálně pohybovém díle, které v závěru workshopu slavnostně zažije svou premiéru. Buď připraven a ve střehu, protože pokud vše správně secvičíme, jistojistě všechny uvedeme svým bubenickým umění v úžas! :)
Jan Hrovatitsch hraje na bicí nástroje od čtyř let. Prošel si základním hudebním vzděláním na ZUŠ v Roudnici nad Labem, kde byl hned od prvního ročníku členem dechového orchestru mladých. Již s tímto tělesem cestoval po různých státech Evropy. Absolvoval Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze ve třídě profesora Miroslava Kympla a začal hrát v malých jazzových uskupeních a také ve školním Bigbandu Václava Kozla. S velkými bigbandovými tělesy spolupracuje dodnes. V letech 2003–2004 vystupoval jako Ringo Starr ve španělském projektu Beatles4ever na Kanárských ostrovech, následně účinkoval také v muzikálech na zaoceánských lodích, na kterých trávil vždy tři letní měsíce. Sedmnáct let působí jako hudebník a herec divadla Minor, sedmým rokem je ředitelem Základní umělecké školy ve Štětí. Ve Stavovském divadle hraje v inscenaci Oběd u Wittgensteina a v Národním divadle v pohádce Kráska a zvíře.
Matěj Šíma se věnuje hudbě již od raného mládí. V pěti letech začal hrát na klavír, z něhož velice rychle přesedlal k houslím. Časem si uvědomil, že je mu blízké hudbu skládat, a proto se dále začal učit hrát na kytaru, klavír, baskytaru či bicí nástroje. Vystudoval bakalářské studium na DAMU na Katedře alternativního a loutkového divadla, v současnosti působí v inscenacích divadla Minor, X10, MeetFactory, Vzletu a Národního divadla. Píše také hudbu k divadelním či pohybovým inscenacím, například pro taneční soubor POPBALET či kulturní prostor Vzlet.

SWING ME BABY
10:00 - 10:45 45 minut
0-3 let (pro nejmenší)

PIŠLICKÉ PŘÍBĚHY
10:30 - 11:30 60 minut
4-6 let, 7-9 let, 10+

PIŠLICKÉ PŘÍBĚHY
12:30 - 13:30 60 minut
4-6 let, 7-9 let, 10+
Autorský projekt Beaty Hlavenkové podle knihy Filipa Rychlebského
Čte Ivan Trojan, zpívají a hrají Beata Hlavenková, Gabriela Vermelho, Milan Cais, Petr Ostrouchov, Tomáš Liška, Jiří Slavíček, Hedvika Mousa Bacha a Zdeňka Morávková.
Návraty scénické adaptace pišlických dobrodružství na Struny dětem se staly tradicí, kterou (zatím) nehodláme porušit! Parta Pišliků a její akce „pračka“ či „Prdlefuc“ skvěle zrcadlí dětskou představivost a zálibu ve vytváření pro ně tak důležitého mikrosvěta. Nechte se akčními Pišliky opět či konečně strhnout a prožijte s nimi skvělá dobrodružství, která se stala i nestala – v tom světě, kde se „jako dějí“ prapodivné věci…
„Tak tuhle knížku mám fakt rád. Je to taková jakoby pišlická kronika – vypráví, jak nás tatínek dal Jáchymovi, jak ten nás potom pojmenoval a různě ozdobil. Píše se v ní, jak jsme se s Líkasem vyprali v pračce, jak jsme si udělali vrtulník z hodin a jak jsme se saunovali v troubě. Jéje, my jsme už prožili věcí! A co teprve, když jsme ve formuli ujížděli před Prdlefucem!“ Váš Pišlik Jalda :)
Beata Hlavenková, skladatelka, zpěvačka, pianistka a aranžérka je jednou z nejvýraznějších muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem. Držitelka již dvou cen Anděl vystudovala skladbu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a Master of Music na University of Massachusetts v oboru kompozice, jazzová kompozice a aranžování. Má na kontě šest sólových alb, nejnovější Žijutě vyšlo na podzim 2021. Je autorkou filmové hudby k filmu Dukla 61, Zátopek či nejnověji Král Šumavy, vše v režii Davida Ondříčka. Spolupracovala s řadou tuzemských i zahraničních muzikantů, nejdéle pak s Lenkou Dusilovou, se kterou vytvořila projekty Eternal Seekers a Baromantika. Skládá hudbu pro divadlo a věnuje se také tvorbě pro děti – vedle adaptace Pišlických příběhů je to například hudba ke knize Ó, ó, ó, vajíčko. Spolupracuje také s Loutkami v nemocnici nebo loutkovou scénou Bajka v Českém Těšíně. Učí na NYU a věnuje se hudebnímu mentoringu v rámci Stipendijní akademie MenART.
Ivan Trojan se stal vůdčí hereckou osobností Dejvického divadla. Patří k nejlepším a nejvytíženějším českým hercům současnosti (nejen divadelním a filmovým, ale také televizním a rozhlasovým), jehož civilní projev s nádechem jemné komiky je tak věrohodný, že se divák s jeho postavou dokáže snadno ztotožnit. Z dlouhé řady filmů jmenujme například Šarlatán, Ve stínu, Václav, Samotáři, Jedna ruka netleská, Příběhy obyčejného šílenství, Karamazovi, Mazaný Filip, Hořící keř či Anděl páně 1 a 2. K nezapomenutelným divadelním rolím patří hlavní postavy ve hrách Teremin, Oblomov, Revizor či Černá díra.
Gabriela Vermelho, houslistka, violistka, hráčka na kvinton, zpěvačka, skladatelka, herečka a hudební experimentátorka v jedné osobě, se pohybuje na rozhraní mnoha hudebních stylů. Housle vystudovala na Ostravské univerzitě ve třídě proslulého profesora Zděňka Goly, vystupuje sólově i s předními umělci současné hudební generace a věnuje se interpretaci soudobé hudby. Je primáriem smyčcového kvarteta Gadrew Way, v roce 2013 založila hudební skupinu GaRe. Zároveň je zpěvačkou hudebního seskupení Escualo Quintet, které se věnuje především hudebnímu stylu tango argentino. Skládá scénickou a taneční hudbu i hudbu k celovečerním baletním představením a k dokumentárním filmům. V roce 2005 získala divadelní Cenu Alfréda Radoka.
Milan Cais, hudebník a vizuální umělec, absolvoval AVU (1999) a v současné době pracuje v oborech socha, kresba, instalace, scénografie, performance a video. Účastnil se řady společných výstav u nás i ve světě a jeho práce je zastoupena v několika sbírkách. Od roku 1988 dodnes působí ve skupině Tata Bojs jako skladatel, zpěvák, bubeník, textař, výtvarník a producent. Natočil s ní zatím deset řadových alb, za které skupina postupně obdržela desetkrát cenu Anděl a řadu dalších ocenění. Tvoří hudbu i k divadelním představením, filmu, občas do reklamy. Žije a pracuje v Praze.
Petr Ostrouchov je hudební skladatel, hudebník a producent, autor hudby k filmům, jako jsou Želary, Občanský průkaz, Klauni nebo filmová trilogie Zahradnictví (dosud získal osm nominací na cenu Český lev). V roce 2007 založil vydavatelství Animal Music zaměřené na jazzovou a alternativní hudbu, které dosud vydalo přes 100 alb, jež postupně získala již 23 cen Anděl. Hudebně produkoval nahrávky předních hudebních osobností a výrazných skupin, například Vladimíra Mišíka (alba Jednou tě potkám a Noční obraz), Ivy Bittové, Lenky Dusilové (album Řeka), skupiny Dunaj (album Za vodou), Dagmar Voňkové nebo kapely Korben Dallas. Pracuje též jako advokát se zaměřením na autorské právo ve filmovém a hudebním průmyslu.
Hedvika Mousa Bacha absolvovala Pražskou konzervatoř a HAMU ve třídě doc. Jany Bouškové. Zúčastnila se též řady mistrovských kurzů světoznámých harfistek (Isabelle Perrin, Maria Christina Cleary či Isabelle Moretti) a stáže na lausannské Haute École de Musique u Chantal Mathieu. Věnuje se komorní i sólové dráze a koncertuje po celé Evropě. S houslistkou Monikou Urbanovou tvoří od roku 2010 duo Beautiful Strings. Společně vydaly dvě alba: Beau Soir (2014, skladby francouzských mistrů impresionismu a romantismu) a Beautiful Strings (2020, s autory převážně 20. století). Zároveň je vyhledávanou interpretkou soudobé hudby a řadu skladeb současných skladatelů, například Martina Smolky či Tomáše Svobody, uvedla v premiéře. V roce 2016 založila (stále na světě jediný) rodinný harfový soubor Prah-a-harP kvartet, se kterým v roce 2019 vydala i CD. Nedílnou součástí jejích aktivit je též orchestrální a pedagogická činnost. V současně době působí na Mezinárodní konzervatoři v Praze a na ZUŠ Music Art.
Tomáš Liška studoval kontrabas na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze a dále magisterské studium na prestižní berlínské univerzitě Jazz Institut Berlin pod vedením renomovaných amerických hráčů a pedagogů Grega Cohena a Johna Hollenbecka. Vystupuje po celém světě. Liškovo debutové sólové album Invisible World (2009, Animal Music) obdrželo cenu Tais Awards 2009 a stejně jako následující alba (Milokraj, Bercheros Odyssey, Fragile Bliss a Invisible Faces) nominaci na Cenu Anděl. V současné době dělí svůj čas především mezi svůj autorský kvartet Invisible World a skupinu Robert Křesťan & Druhá tráva, ve které působí jako basista. Za album Hope (2020, Invisible Records) získal Cenu Anděl za nejlepší jazzové album roku.
Jiří Slavíček vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, v roce 1992 začal působit v Praze ve skupině The Four, s níž také zvítězil v soutěži Mezinárodního jazzového festivalu v Karlových Varech. Od té doby působil v různých uskupeních, s nimiž také realizoval řadu nahrávek. Spolupracoval s celou řadou skvělých českých i zahraničních muzikantů, mj. s Robertem Balzarem a jeho triem, Davidem Dorůžkou, Ondřejem Rumlem, Yvonne Sanchez, Matejem Benkem, Danem Bártou a jeho Illustratosphere, Kubou Stankiewiczem, Craigem Handym nebo Artem Farmerem.
Zdeňka Morávková je výtvarnice, ilustrátorka, pedagožka v Montessori škole. Je autorkou vizuálu představení Pišlické příběhy. Podílí se na vedení česko-německého festivalu hudby, literatury a umění “V centru/Im Zentrum”, který putuje každoročně po zajímavých místech Jesenicka. Ve své autorské tvorbě reflektuje přírodní elementy a každodenní život na venkově.

SWING ME BABY
11:30 - 12:15 45 minut
4-6 let

BUBNY A RYTMY
13:00 - 14:20 80 minut
7-9 let

VELKÁ CHUTNÁ PORCE JAZZU
13:30 - 14:30 60 minut
7-9 let, 10+

PRŮVODCE PO HUDEBNÍ GALAXII
15:30 - 16:30 60 minut
7-9 let

PRŮVODCE PO HUDEBNÍ GALAXII
17:00 - 18:00 60 minut
7-9 let
Vede Eliška Vidomus
Jak zní skladby inspirované vesmírem? Které hudební nástroje dokážou nejlépe napodobit hlasy a zvuky zvířat a proč? Workshop s hudebnicí a rozhlasovou redaktorkou Eliškou Vidomus nabídne k poslechu třeba Karneval zvířat od Camilla Saint-Saënse nebo Planety od Gustava Holsta a zaměří se na to, jak rytmus, tempo, dynamika nebo volba nástrojů určují charakter hudby. Kromě poslechu si něco napíšeš či nakreslíš do pracovních listů plných hravých úkolů a zamyslíme se také nad tím, jak se náš zážitek z hudby mění podle toho, jak ji posloucháme – ať už je to na koncertě, v rádiu, či úplně v ústraní ve sluchátkách. Tak nastraž uši a vyraz do hudební galaxie!
Workshop je určen pro děti bez doprovodu rodičů.
Eliška Vidomus vystudovala Vyšší odbornou školu publicistiky, skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka a hudební vědu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Před čtrnácti lety založila kapelu Fanfán Tulipán, která hraje originální symbiózu jazzu, funku i filmové hudby. Animovaný klip k titulní písni jejich alba Genius noci byl v roce 2019 uveden na festivalu AniFilm. Kromě koncertů v jazzových klubech a na festivalech s kapelou připravila i řadu vystoupení pro malé diváky, pro publikum festivalu Struny dětem to bylo v roce 2017. Eliška připravuje pro Český rozhlas Vltava pořady o různých hudebních fúzích vycházejících nejčastěji z jazzu. Elišku samotnou velmi baví skandinávský a francouzský jazz, tvorba Františka Skály, výroba koláží a výlety do Českého středohoří.

Ó, Ó, Ó, VAJÍČKO!
15:30 - 16:15 45 minut
4-6 let, 7-9 let

PÓÓÓDIUM…. KUK… VODIČKA!
16:00 - 17:00 60 minut
7-9 let, 10+

OBJEV KUS SVĚTA
18:00 - 19:00 60 minut
4-6 let, 7-9 let, 10+

Flamenco KOUZLENÍ S MANTÓNEM
10:00 - 11:00 60 minut
7-9 let

Pozor Změna!!! Workshop POHÁDKA O PÍSNIČCE povede Leona Černá Stříbrná
10:00 - 10:45 45 minut
4-6 let

Pozor Změna!!! Workshop POHÁDKA O PÍSNIČCE povede Leona Černá Stříbrná
11:15 - 12:00 45 minut
4-6 let
Z důvodu náhlé zdravotní indispozice Radky Fišarové workshop povede muzikálová zpěvačka Leona Černá Stříbrná.
Jakou moc má písnička? Představte si, co se stane, když se povede písničku oživit tak, že si s námi začne hrát… Nebo s námi začne tancovat a povídat! Zkusíme to spolu na tomto workshopu: vytvoříme příběh o písničce, tu se společně naučíme a vytvoříme k ní hravou formou jednoduchý dialog. A ejhle, z písničky se stane hra, rozložíme ji a zase poskládáme dohromady. Pomůže nám tleskání, mluvení, taneček i jednoduchá herecká gesta. Role průvodkyně pohádkovým světem písniček se ujímá výjimečná dáma naší muzikálové scény Radka Fišarová.
Workshop je určen pro děti bez doprovodu rodičů.
Zpěvačka Radka Fišarová, uhrančivá dáma české muzikálové scény, zpívá a koncertuje od dětství. Díky muzikálovému představení Edith – vrabčák z předměstí se začala věnovat šansonu, jejž interpretuje s takovou přesvědčivostí, že si vysloužila přízvisko „česká Edith Piaf“. Její tvorba je však žánrově velmi pestrá (její začátky jsou spojeny s folkem a country) a spolupracuje s celou řadou muzikantů napříč žánry i symfonickými orchestry. Šansonům tak otevírá nové cesty díky netradičním aranžím (například ve spolupráci s předním skladatel Alešem Březinou na CD Rendez-vous). Nedílnou součástí jejího repertoáru je i vlastní autorská tvorba.
Radka Fišarová vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka, ve dvaceti letech uspěla v konkurzu na svou první hlavní roli v životě – roli Evity. Od té doby má za sebou již dlouhou řadu muzikálových rolí, vyzkoušela si také operu, účinkovala v projektu Bernsteinova mše. Několik let moderovala Noční Mikrofórum na Dvojce Českého rozhlasu. Se skupinou českých výtvarníků ve spolupráci s Galerií La Femme vystupovala na vernisážích v Brazílii, Kanadě či Ekvádoru.
Její sólová diskografie vychází především z francouzského šansonu (Pocta Edith Piaf, Paris Paris, Pod pařížským nebem, Rendez-vous, Madamme de Paris, Život v růžích), hostovala však na řadě nahrávek různých žánrů (Velvet revolution, Ozvěny z kamene, Hladina zvlněná, Čarovánky). Propůjčila hlas několika postavám animovaných filmů z produkce Disney (např. Rebelka, Popelka 2 či Zvonilka 2). Výraznou kapitolou v jejím životě je také pedagogická činnost (Pražská konzervatoř, Konzervatoř Jaroslava Ježka, VOŠH), workshopy a mistrovské kurzy a také role mentorky v rámci Stipendijní akademie MenART. Je autorkou úspěšné hudební soutěžní výzvy pro hudebně nadané děti Chci Tě slyšet (2021)!

FLOEX ENSEMBLE A ROBOT JOSEF
10:30 - 11:20 50 minut
Bez omezení

FLOEX ENSEMBLE A ROBOT JOSEF
12:30 - 13:20 50 minut
Bez omezení
Hudba ze soundtracků k legendárním počítačovým hrám Machinarium, Papetura či Samorost 3 a ochutnávka z dalších autorských skladeb z dílny klarinetisty Tomáše Dvořáka aka Floex zazní v obsazení pro housle, violu, cello, klarinet, basklarinet, vibrafon i elektroniku. Koncert se neobejde bez oblíbeného robůtka alias bubeníka Josefa, který bubnuje jako o život, třebaže je vytištěný na 3D tiskárně...
Klarinet, elektronika: Tomáš Dvořák; basklarinet: Jiří Javůrek; vibrafon: Jakub Tengler; housle: Chikako Král Tomita; viola: Anežka Jiráčková; violoncello: Judita Škodová
Klarinetista, skladatel, producent a multimediální umělec FLOEX (vlastním jménem Tomáš Dvořák) ve své tvorbě propojuje elektronickou a akustickou hudbu do svébytné atmosférické podoby. Vedle skládání hudby rád experimentuje nad rámec lineárních hudebních scénářů, vytváří interaktivní multimediální projekty nebo hudbu do her. Na koncertě pro Struny dětem Floex vystoupí se svou kapelou a oblíbeným bubnujícím robotem Josefem. Ten je od roku 2019, kdy bylo vydáno album Machinarium Remixed oslavující 10 let od vydání kultovní hry Machinarium (Amanita Design), již nepostradatelnou součástí týmu.
Floexova první autorská alba Pocustone (2001), Zorya (2011) a Gone – EP (2013) získaly několik prestižních ocenění (tři ceny Anděl, nominace na evropské ceny Qwartz, nominace na Apollo a Vinyla Awards). Spolupráce s Tomem Hodgem, reprezentovaná deskou A Portrait Of John Doe (2018), se stala unikátním počinem, ve kterém se klasická hudba a avantgardní elektronika míchá do jedinečného organického universa. Album vyšlo u prestižního britského vydavatelství Mercury KX (Decca Classics) a byla oceněna Andělem v kategorii alternativní hudby.
Tomáš Dvořák aka Floex je také autorem soundtracků pro hry Samorost II a III a kultovní Machinarium, jimiž se zapsal do mezinárodního povědomí. Vytvořil též řadu unikátních interaktivních instalací a performancí (RBB, Křižovatka, Živá partitura). Společně s Danem Gregorem aka Initi vytvořil instalaci Archifon, ve které návštěvníci pomocí laserových ukazovátek interagují s různými architektonickými elementy a hrají na architekturu jako na obří hudební nástroj. Tato instalace byla prezentovaná mj. na festivalech Ars Electronica (Linec), Nuit Blanche (Brusel) nebo Sonica (Glasgow). Mezi jeho posledními počiny jsou soundtracky k videohře Papetura a k celovečernímu politickému thrilleru Je Suis Karl (2022).

KOUZLENÍ S MANTÓNEM
11:30 - 12:30 60 minut
7-9 let, 10+

pozor Změna!!! workshop JAK SE Z PÍSNIČKY RODÍ MUZIKÁL povede Leona Černá Stříbrná
12:30 - 13:30 60 minut
7-9 let

ZE SYNAGOGY DO HOLLYWOODU
13:45 - 14:45 60 minut
Bez omezení

CESTA DO PŘÍBĚHU
14:30 - 15:30 60 minut
7-9 let

CESTA DO PŘÍBĚHU
16:00 - 17:00 60 minut
7-9 let
Vede Markéta Holá a Barbora Voráčová, Storytelling CZ
Příběhy jsou všude! Jen se někdy trochu schovávají… Je to ale jen na nás najít „ten pravý“. Jistojistě se nějaký potuluje za devatero horami, anebo možná i blíž. Že by se schoval do obrázku namalovaného křídou na chodník? Nebo do ptačího zpěvu? A co když je pod kloboukem staré dámy, která venčí psa? Přijď na workshop a určitě objevíš příběh, který bude jen tvůj. Psst – vyzkoušíš si tu cvičení a hry, které pomáhají i profesionálním vypravěčům při tvorbě nového příběhu…
Workshop je určen pro děti bez doprovodu rodičů.
Storytelling je po světě známá a oblíbená divadelní disciplína, která učí, jak v sobě objevit vypravěče, jak ho dále pěstovat, jak příběh vytvořit a potom ho též sdílet s publikem. Storytelling využívá vedle fantazie mnoha druhů cvičení i her a bez použití kostýmů či rekvizit umožňuje posluchačům plně zapojit vlastní představivost. Je to svým způsobem druh aktivní zábavy, při které účastník zapojuje vlastní myšlenky, zkušenosti a představy. A je to také svébytná autorská metoda, jež tvoří alternativu k divadlu a má velice blízko ke stand-up comedy nebo slam poetry. Zároveň funguje jako vzdělávací metoda nebo prostředek, jak se dozvědět víc o sobě. Storytelling CZ pořádá workshopy pro pedagogy, knihovníky, rodiny s dětmi a všechny, kdo chtějí trénovat dovednost vyprávět. Je to s ní totiž stejné jako s hrou na nástroj – taky se musí cvičit.

BÁRA DĚTEM!!!
16:00 - 16:50 50 minut
Bez omezení

BÁRA DĚTEM!!!
17:30 - 18:20 50 minut
Bez omezení
Barbora Poláková s kapelou
Moderní popový zvuk a svébytná poetika, která se vymyká všem kategoriím, hity, které už prokázaly potenciál zlidovět. Ale taky úžasně pulzující koncert s vtipnými glosami… Živá vystoupení Báry Polákové jsou prostě neodolatelná a plná nakažlivé hravosti! Poznalo to na vlastní kůži a uši i publikum loňských Strun dětem. Atmosféra koncertu byla hřejivá jako laskavé rodičovské objetí… Prostě jsme Báru a její kapelu v čele s Davidem Hlaváčem pozvat znovu!
Zpěvačka a herečka Bára Poláková je držitelkou pěti hudebních cen Anděl, které jí přinesla obě její dosavadní alba. Je autorkou či spoluautorkou textů i hudby, celou řadu kreativních rolí zastává i při tvorbě svých videoklipů. Jeden z nich, klip ke skladbě 2-8-5, ocenila porota Music Ally Sendbox v Londýně jako „Best use of live streaming“. V posledních letech je doma spíše na hudebních než divadelních pódiích, ale přesto se jako herečka představila hned v několika divácky úspěšných filmech: Bábovky, Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Kvarteto nebo Krajina ve stínu. Za role v posledních dvou jmenovaných získala nominaci na Českého lva. K filmům Bábovky a Mazel a tajemství lesa vytvořila společně s Davidem Hlaváčem titulní písně PoloVina a Voda.
Hudba je pro Báru i cestou otevírání a podpory celospolečenských témat volajících po pozornosti nás všech. Například písní Domů, ve které se spojila s Danem Bártou, se zapojila do kampaně Díky pěstounství. Společně s rapperem Katem nahrála titulní skladbu Jediná vteřina k dokumentu Víta Klusáka 13 minut, který se stal součástí preventivní kampaně proti nepřiměřené rychlosti jízdy autem. Bára je dlouhodobým ambasadorem Centra Paraple a Sociální kliniky a spolupracuje také s Greenpeace.
Až uvidíte holku, která sjíždí pražské ulice na onewheelu, oblečená do vlastní udržitelné „Poď si“ značky, nemůžete se splést – je to Bára Poláková.

PÓÓÓDIUM… KUK… KUČERA!
16:00 - 17:00 60 minut
7-9 let, 10+