BÁRA DĚTEM!!! | Struny dětem
Menu

BÁRA DĚTEM!!!

Koncert
Velký sál
Bez omezení
26. března 2023
16:00  - 16:50 50 minut
350 Kč
26. března 2023
17:30 - 18:20 50 minut
350 Kč

Barbora Poláková s kapelou

Moderní popový zvuk a svébytná poetika, která se vymyká všem kategoriím, hity, které už prokázaly potenciál zlidovět. Ale taky úžasně pulzující koncert s vtipnými glosami… Živá vystoupení Báry Polákové jsou prostě neodolatelná a plná nakažlivé hravosti! Poznalo to na vlastní kůži a uši i publikum loňských Strun dětem. Atmosféra koncertu byla hřejivá jako laskavé rodičovské objetí… Prostě jsme Báru a její kapelu v čele s Davidem Hlaváčem pozvat znovu!

 

Zpěvačka a herečka Bára Poláková je držitelkou pěti hudebních cen Anděl, které jí přinesla obě její dosavadní alba. Je autorkou či spoluautorkou textů i hudby, celou řadu kreativních rolí zastává i při tvorbě svých videoklipů. Jeden z nich, klip ke skladbě 2-8-5, ocenila porota Music Ally Sendbox v Londýně jako „Best use of live streaming“. V posledních letech je doma spíše na hudebních než divadelních pódiích, ale přesto se jako herečka představila hned v několika divácky úspěšných filmech: Bábovky, Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Kvarteto nebo Krajina ve stínu. Za role v posledních dvou jmenovaných získala nominaci na Českého lva. K filmům Bábovky a Mazel a tajemství lesa vytvořila společně s Davidem Hlaváčem titulní písně PoloVina a Voda.

Hudba je pro Báru i cestou otevírání a podpory celospolečenských témat volajících po pozornosti nás všech. Například písní Domů, ve které se spojila s Danem Bártou, se zapojila do kampaně Díky pěstounství. Společně s rapperem Katem nahrála titulní skladbu Jediná vteřina k dokumentu Víta Klusáka 13 minut, který se stal součástí preventivní kampaně proti nepřiměřené rychlosti jízdy autem. Bára je dlouhodobým ambasadorem Centra Paraple a Sociální kliniky a spolupracuje také s Greenpeace.

Až uvidíte holku, která sjíždí pražské ulice na onewheelu, oblečená do vlastní udržitelné „Poď si“ značky, nemůžete se splést – je to Bára Poláková.

Zobrazit více »

Zápis na pořadník

Jméno

E-mail

Událost

Odeslat